| Sebivu a întrebat:

Salut, ieri s-a intamplat o faza in scoala la mine, ceva elev a filmat o profa cum o injura si el a dat-o la o pagina de memeuri etc si eu azi i-am dat mesaj la ala sa stearga contul. Dupa i-am scris ce mi-a zis profesoara mea, dupa i-am dat block deoarece n-am ce discuta cu el pentru ca profa mea vrea sa dea in judecata pe toti implicati. Pot fi implicat in harababura asta cumva?

Răspuns Câştigător
| JamesWatson a răspuns:

Înțeleg. Dacă nu ai avut nicio treaba cu accea înregistrare. Nu ai motive să fi îngrijorat.

5 răspunsuri:
| JamesWatson a răspuns:

Din cate inteleg eu nu. Adică nu e ca si cum ti l-a trimis tie personal. Si tu l ai distribuit pe acel grup. Deci nu cred ca o sa ai probleme. Dar te sfătuiesc să ștergi toate meme urile pozele cu profa respectiva

| Sebivu explică (pentru JamesWatson):

Eu nu am postat nimic, un elev a filmat o si a dat o la cineva care are pagina de memeuri. Eu doar am vorbit cu el si i-am spus ce mi-a zis profa sa ii spun

| JamesWatson a răspuns (pentru Sebivu):

Aaa nu ai de ce să îți faci griji

| Sebivu explică (pentru JamesWatson):

Nu vreau sa dau in belele doar pentru ca am vrut sa ajut de aia intreb

| Nonolita a răspuns:

Daca i-ai spus sa stearga, daca nu apari in filmare ca fiind de acord cu ce face el, nu ai de ce sa te temi.