| Constantiinm a întrebat:

Salut,in cat timp se elibereaza numerele definitive preferentiale dupa ce am depus dosarul? Numerele vechi se predau impreuna cu dosarul sau cand iau nr negre?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

La ce numere va referiti? Ce numar, de ce fel de dosar?
La Procuratura, judecatorie, Administratia financiara, sau unde?
Cum ati postat intrebarea la sectiunea de "Legislatie, Politic si Social" - nu putem stii la ce industrie va referiti si unde ati inscris dosarul.
Daca intrebarea era postata la sectiunea "Auto si Moto", ne-am fii prins ca-i vorba de masina, dar este la alta sectiune, si habar nu avem cu ce va putea ajuta. Poate clarificati!