| stclaudiu10 a întrebat:

Salut, in legatura cu testul de redobandire a permisului ( testul 13 din 15 ). Daca este cineva aici care l-a sustinut imi poate spune daca intrebarile sunt asemanatoare cu cele de le gasesti pe site-urile de chestionare?

Am facut testele pe mai multe site-uri si am observat ca mai toate au cam aceleasi intrebari si nu sunt complicate...

Multumesc

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu am sustinut acest test dar intrebarile sunt dintre acelea care se dau si la obtinerea permisului de conducere.