| Justusee34 a întrebat:

Intrebare de Curiozitate.
Daca nu iei "Bacul" din prima si il iei din a doua (si poate chiar a treia idk) mai poti da la Facultate luand Bacul din a treia incercare?
Se limiteaza cumva facutatile in care poti da?

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sigur ca poti candida, nu are deloc importanta a catea oara reusesti la examenul de bacalaureat, totul este sa ai diploma de bacalaureat.

Bula
| Bula a răspuns:

Poti, doar trebuie sa prezinti diploma de bac.
Doar costul se ridica, fiindca gratuit poti da bac-ul doar de 2 ori, dupa aceea trebuie sa platesti la fiecare inscriere pentru incercare.

| sierra1 a răspuns:

Sănătos să fii, oricând merge - și la optezeci de ani (sperăm că nu va fi cazul)

| Yurisa a răspuns:

Poti da oricand, nu conteaza din a cata incercare ai luat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti
nu se limiteaza nimic

| Justusee34 explică:

Multumesc happy