| rocco2194 a întrebat:

Lucrez ca și conducator auto, Trans. mărfuri și in urma cu o luna am avut minus un produs, furnizorul a făcut factura firmei la care lucrez și firma îmi va opri bani mie! Ce as avea de făcut atât timp cât am fost sigilat și nu am participat la încărcare/descărcare?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In primul rand va trebui sa te adresezi conducerii firmei la care esti angajat si sa expui faptul ca nu esti vinovat.
Daca tot iti imputa paguba atunci va trebui sa actionezi in judecata, pentru anularea deciziei de imputare.