| JohnRR a întrebat:

Salut, lucrez la o companie de energie și gaze recent din cauza orelor suplimentare, patronul a decis ca pe timpul nopții angajații pot pleca acasă... Obiectivul este echipat cu camere ale firmei. Întrebare: Patronul are obligația sa asigure paza și siguranța la incendiu? Dacă așa e... Ce lege il obligă având în vedere că e un risc de explozie?

1 răspuns:
| oz_1736 a răspuns:

Ca sa poti pleca acasa, legal, ar trebui desfiintat schimbul 3. Parerea mea.