| mihionuț a întrebat:

Luna aceasta încă nu mi-a venit alocația, normal pe 14 trebuia să vina, știu că mai este ceva timp până la sfârșitul lunii dar vreau sa știu dacă a mai pățit cineva asta. Țin să menționez că sunt clasă a 12-a și am făcut anul trecut 18 ani, iar dosarul pentru alocația
l-am completat de la începutul anului. Până luna trecuta am luat alocația, dar luna asta nu înțeleg de ce nu a venit. Am fost azi și la poștă și mi s-a zis că încă nu mi-a venit alocația. Pentru unii nu înseamnă cine știe ce alocația, dar pe mine mă ajută mult deoarece nu am o situație prea buna acasă și cu alocația îmi mai cumpăr ce am nevoie fara sa le mai cer părinților bani mereu

1 răspuns:
| PCKILLER a răspuns:

Mie mi-a intarziat alocatia maxim 2 zile, dupa a venit