| Vasquez2k18 a întrebat:

Salut, Luni 12.10. 2020 am fost admis la examenul practic auto (Galati), si as vrea sa stiu cam in cat timp dureaza pana imi vine permisul acasa prin posta? Sau daca trebuie sa merg eu la posta. Au trecut deja 4 zile si inca nu mi-a ajuns

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Dureaza maximum 7-10 zile, depinde cat de aglomerati sunt si cat personal au in aceasta perioada.

| stefan9930 a răspuns:

La mine a durat în jur de o săptămână. Probabil pe la începutul săptămânii viitoare va ajunge.