| annamariia726 a întrebat:

Salut ma puteti ajuta va rog am nevoie sa ma linistesc putin voi stiti mai bine acum cateva zile am sunat cu nr ascuns pe cineva dar nu am injurat sau ceva de genu apoi am fost sunata de fata aia pe care am sunat o eu si mi a zis ca se duce la Vodafone sa afle cine e a sunat cu nr ascuns se poate afla?

Răspuns Câştigător
| pufulescu a răspuns:

Daca chiar ai avut numarul ascuns in momentul acela, nu ti-l putea vedea! Te-a sunat tocmai pe tine fiindca a avut banuieli despre cine ar putea face asta si te-a nimerit. Oricum, daca merge la Vodafone nu au voie prin lege sa ii spuna numarul. In cel mai rau caz operatorul de acolo vede numarul care a sunat-o pe data x la ora y si il 'blocheaza', adica nu mai poate fi ea apelata de catre acel numar.

4 răspunsuri:
| Pardelian a răspuns:

Daca ai sunat-o cu numar ascuns nu te-ar fi putut suna inapoi deci ai gresit undeva

| Manda_Gabriel_1995 a răspuns:

Nu cred

| annamariia726 explică:

Pai eu m-am referit ca am sunat cu nr ascuns pe o fata apoi am fost sunata eu de catre fata aia dar nu am injurat sau asa ceva si mi-a zis ca se duce la Vodafone sa vada cine a sunat si daca sunt eu am incurcato de asta va cer un sfat ca nu pot sa ma linistesc n-am dormit toata noaptea mie mi-a zis cineva ca pe abonament daca suni cu nr ascuns se poate vedea dar pe cartela nu sad spuneti mi mai multe sa ma pot calma multumesc mult

| Mario76 a răspuns (pentru annamariia726):

A mers la intimidare, intuind ca tu ai facut asta. Nu are ce sa-ti faca daca: nu ai injurat, amenintat, santajat... Ceva este insa confuz. La ce ai facut acest apel cu numar ascuns? Care a fost scopul? Nu crezi ca este o mare prostie?