| user0010 a întrebat:

Salut. Mai trebuie programare ca să mă duc să-mi preschimb buletinul?

12 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Depinde de aglomeratia la fiecare serviciu, asa ca este bine sa te uiti pe site-ul oficial al respectivului serviciu si vei afla daca este sau nu nevoie de programare, asta ca sa nu pierzi degeaba cateva ore. La fel afli si cat este taxa, in februarie 2020 am platit 7 lei.

| darrio2007 a răspuns:

Nu spui din ce oras esti. Daca este aglomerat, da, va fi nevoie de programare. Daca nu este, pur simplu astepti la rand. De obicei vineri este mai liber.

| user0010 explică (pentru darrio2007):

Din Iași

| user0010 explică (pentru darrio2007):

Mulțumesc de răspuns.

| darrio2007 a răspuns (pentru user0010):

Pentru puțin.

Răspuns utilizator avertizat
| DaFrateEuSunt a răspuns:

Eu, cand m-am dus, doar am asteptat la rand.

| user0010 explică (pentru DaFrateEuSunt):

A și încă ceva, mai nevoie de timbru fiscal sau de contravaloarea cărții de identitate să o plătesc, aia de 7 lei.

| DaFrateEuSunt a răspuns (pentru user0010):

Da

| Nobody04 a răspuns:

Nu mi-am făcut programare. Doar am așteptat la rând. Am plătit și contravaloarea cărții de identitate doar că 10 lei