| costinvlad490 a întrebat:

Salut, mi-a fost dezactivat contul(conturi multiple). Am mers la contact Facebook pentru conturi dezactivate pe motiv conturi multiple. Mi-a cerut sa descriu contul pe care vreau sa îl păstrez și cele ce nu le mai folosesc. În cât timp imi răspunde? Mersi frumos. O să fie reactivat contul meu de Facebook? Asta este link. https://m.facebook.com/help/contact/167692083333796?id=1 67692083333796

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Îți răspunde când are timp. Sunt mii de cereri ca a ta, iar ei, adminii sunt câțiva.

Răspuns utilizator avertizat
| sadrian46 a răspuns (pentru costinvlad490):

Adminii de pe You Tube, și alte situri, au nevoie de salar, roboții soft, nu. De aceea sunt puțini, că costă.

Răspuns utilizator avertizat