| Alexandru_George_2002 a întrebat:

Mi-am facut procura acum cateva luni, iar ambii mei parinti si-au schimbat buletinele, cnp e acelasi logic, dar s-a schimbat seria, aveti vreo idee daca ar mai fi buna procura?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este vorba de procura speciala pentru a face ceva in locul parintilor sau de declaratie notariala pentru a merge in strainatate ca minor?
De altfel, in ambele cazuri, actele sunt valabile, atata timp cvat tu nu ti-ai schimbat cartea de identitate.

| Alexandru_George_2002 explică (pentru Ioandelasal):

De declaratia notariala pentru a merge in strainatate ca minor. Si multumesc enorm de mult pentru raspuns

1 răspuns: