| BuGsstormbunny a întrebat:

O persoana cu deget mare de la mana replantat poate obține permis de conducere?

5 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Dacă iei testul nu văd care este problema.

| BuGsstormbunny explică (pentru T0T):

La care test te referi?

| T0T a răspuns (pentru BuGsstormbunny):

Testul teoretic și practic pentru condus. Îi mai zic unii examen, dar ăsta a fost cuvântul ce mi-a venit în minte. Nu poți conduce fără să dai un examen. Mai există și un test psihologic. Dar ăla e o formalitate. Sunt atâția nebuni pe șosea că nu vei avea probleme.

| BuGsstormbunny explică (pentru T0T):

Da, normal, știam de acestea, dar ma refer, la vizita medicala nu voi avea probleme, mai ales ca e pus la loc si funcțional aproape ca inainte.

| T0T a răspuns (pentru BuGsstormbunny):

Nu ar trebui să ai probleme. Vizita medicală nu ține cont de asemenea aspecte din ce cunosc eu.