| epicseries112 a întrebat:

Salut. Pe 20 August am avut sala si am picat-o cu 21 de puncte. Mi-au facut programare abia pe 20 Octombrie, dupa 2 luni. Destul de mult.

Pe 6 septembrie se implinesc 16 zile de cand am picat-o. Credeti ca as putea sa ma duc sa dau sala fara programare? Dosarul meu e in regula, am toate documentele si taxele platite.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti merge dar nu este sigur ca o sa si intri. Poate ai noroc si vei gasi o serie cu un loc sau mai multe libere si atunci vei putea intra.