| VoNynyo a întrebat:

Salut prieteni!
Daca sunt din alt judet pot face pasaportul in alt judet fata de buletin?
Va mutumesc anticipat

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Din cate stiu, nu.

| suntserios a răspuns (pentru darrio2007):

Se poate. Am făcut asta acum cateva luni.

| darrio2007 a răspuns (pentru suntserios):

Ok. Eu l-am facut in orasul unde locuiesc.

| Bizon95 a răspuns:

Pana acum cativa ani nu se putea
acum se poate!
insa, daca esti in Bucuresti, s-ar putea sa iti fie mai usor sa te duci in provincie decat sa astepti mult mai mult (foarte multe cereri si putin personal)

| suntserios a răspuns (pentru Bizon95):

In Bucuresti se face cel mai rapid.
Numai la Plaza au 30 ghisee. O programare online o poti face aproape de pe o zi pe alta.

| Bizon95 a răspuns (pentru suntserios):

Aha, ok, mercic, e bine de stiut!
era veche informatia ca aveau personal putin, se pare ca au rezolvat problema... bravo lorwinking