| WhMan a întrebat:

Salut, Recent am inceput si eu scoala de soferi cu 3 luni inainte de a face 18 ani. In octombrie o sa fac 18 ani si eu in septembrie termin scoala. Intrebarea este : Pot sa dau examenul de permis imediat dupa ce termin scoala de soferi si permisul sa il primesc la 18 ani?

Răspuns Câştigător
| Anonim0100 a răspuns:

Salut!
Sala poti incepe de la 17.

Orasul trebuie sa ai 18 ani.

Deci trebuie sa-i ai impliniti.

Dar daca dai ceva acolo ceva banutii nu se pune problema. Asa este in Romania.
Succes!

4 răspunsuri:
| En3Rgi a răspuns:

Scoala da dar pentru examen iti trebuie 18.Mai asteapta.
Bafta!

| WhMan explică:

Multmesc tuturor

| florida33 a răspuns:

Cand te urci cu politistul in masina trebuie sa ai 18 ani impliniti si buletinul bun adica schimbat happy deci tebuie sa ai buletinul de major

| mada0000000000 a răspuns:

Scoala poti sa o faci inainte dar examenul nu deoarece este obligatoriu sa ai 18 ani happy