| Wordofthat999999 a întrebat:

Salut! Sa zicem daca pic sala prima data știu ca te reprogrameaza peste 16 zile calendaristice asta însemnând ca sala o poți da din nou și peste o luna doua? Durează asa mult? O cunoștință a picat săptămâna trecută și abia în martie da sala din nou din cauza pandemiei. Am sunat azi la secretariat s-o întreb și mi-a spus ca s-au mai reglementat lucrurile și ca nu mai durează asa de mult, în fine eu de învățat invat și fac chestionare dar vreau sa știu asa pentru ca eu mereu am pus raul în fata în orice situație și sa ma asigur. Voi ce știți?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Inseamna ca te poti reprograma imediat dar nu vei fi reprogramat mai repede de 15 zile calendaristice libere (nu se ia in calcul ziua cand ai picat si ziua cand se implineste termenul de 15 zile).
Sigur ca, daca nu sunt locuri libere in prima zi sau urmatoarele, vei fi reprogramat dupa o perioada mai lunga.