| GouDidodino a întrebat:

Stie cineva daca Anexa 24, are o anumita valabilitate?

9 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Mai explicit

| GouDidodino explică (pentru sierra1):

Nu e nevoie sa fiu mai explicit.

| sierra1 a răspuns (pentru GouDidodino):

Ok, bucură-te atunci de răspunsurile primite

| GouDidodino explică (pentru sierra1):

Nu am nevoie de păreri, ci de un raspuns exact. Dacă stiai despre ce e vorba, nu mai cereai detalii, dar nu ai habar.

| sierra1 a răspuns (pentru GouDidodino):

"Dacă stiai despre ce e vorba, nu mai cereai detalii, dar nu ai habar"

incearcă

| GouDidodino explică (pentru sierra1):

Anexa 24, este sesizarea pentru deschiderea procedurii succesorale. Si din cate stiu se eliberează o singură data, vreau sa stiu daca are vreun termen de valabilitate de la data eliberării.

| GouDidodino explică (pentru sierra1):

Nu scrie nimic despre valabilitate. Dacă eu solicit acum eliberarea Anexei 24, o pot folosi peste un an de exemplu? Sau isi pierde valabilitatea?