| KoNs_KoNs_1992 a întrebat:

Salut, sunt și eu curios câți ani de pușcărie ar putea să ia o persoana, cu cazierul curat pentru furt de mașină, condus fara permis, consum de alcool și furt (de exemplu un ursuleț de pluș), precizez toate adunate la un loc.
Am auzit și eu la un prieten cum se lauda cu chestia asta prin facultate și sunt tare curios ce s-ar fi ales de el daca ar fi fost prins happy

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este greu de spus la cat ar fi condamnat, cred ca vreo 3-5 ani, daca este prins conducand cu o alcoolemie peste 0, 80.

| Feitan a răspuns (pentru Ioandelasal):

Judecatorii, daca esti la prima abatere iti dau o sentita mai usoara mai ales daca esti un membru util al societatii.

| Ioandelasal a răspuns (pentru Feitan):

Asa este, dar cel de care a intrebat utilizatorul a savarsit 4 infractiuni, aflate in concurs.