| Negativu01 a întrebat:

A.C.T.A va mai fi aprobata in Europa? Dar in Romania?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Inca nu se stie, abia in luna iunie va fi discutat in Parlamentul European si apoi si in cel al Romaniei. Daca tratatul va fi ratificat, desi ma indoiesc, prea multi sunt impotriva, abia dupa aceea prevederile lui vor fi transpuse in legislatia romana si aplicate. Numai bine!

| Heys a răspuns:

O sa vedem il iulie si daca se aproba in UE se aroba si in Romania ca doar e membrahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu va fi aprobată.

| andreigroza19 a răspuns:

Daca s-ar fi aprobat (din cate stim cei mai multi s-a anulat) ar fi pornit Armaggedonul mai repede decat trebuie