| Badescu_Mihai_1994 a întrebat:

Salut,TPU! Am 17 ani si locuiesc in Munich Germania. Peste o săptămână vreau sa plec intr-o vacanta la niste prieteni de familie in Palma de Mallorca. Încă nu am luat biletele pentru ca este un lucru care mă macina. Pot zbura neinsotit din Germania la Palma de mallorca daca am 17 ani? Astept un răspuns va multumesc!

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

De obicei se poate, dar daca stii germana du-te la politia de acolo sa intrebi situatia ca ei stiu bine cum sant cazurile astea, la cat de misto e Germania eu as iesi toata ziua afara

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Tu aici intrebi asta? Intreaba acolo, in Germania.