| Onlyr3nko a întrebat:

am auzit ca al 3-lea razboi mondial incepe este adevarat? Daca da, Romania va fi afectata?

Răspuns Câştigător
| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Romania e membra NATO deci are obligatia sa trimita soldati la cererea unui alt membru NATO cum ar fi SUA, deci prin urmare daca incepe un razboi va trebui sa trimitem trupe.
Ori cum suntem o tara de prosti si de c+urve, nu suntem in stare sa trimitem soldati acolo pentru ca suntem varza. Handicapatul ala de Donald Trump latra toata ziua in stanga si in dreapta ca incepe razboi dar el nu stie ca lumea e varza deja cu totii avem rate la banca o mama la munca prin Italia un copil cu probleme si multe altele.
Romania nu va putea sa trimita trupe nici macar cu forta pentru ca guvernul nu mai are control asupra populatiei, fiecare face ce vrea acum.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Raspunzand ca Radio Erevan as spune: Da, este adevarat, dar numai cum a fost adevarat ca si pana acum.
Este adevarat doar in mintea unor dezaxati si a raspanditorilor de vesti false, nu o sa existe un al treilea razboi mondial asa cum au fost celelalte doua.
Pe de alta parte un al treilea razboi mondial exista de zeci de ani, este razboiul impotriva terorismului si acesta o sa continue, poate alte zeci de ani. La fel este si cu lupta impotriva drogurilor si a altor lupte, cum este si impotriva traficului de persoane si acestea ne afecteaza si pe noi.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cand începe?