| Alexandru_Ionut_1999_yOGF a întrebat:

Am o intrebare. Am 20 de ani si sunt clasa a 12-a(am renuntat la scoala anul trecut din motive personale si m-am reinscris). Ideea e ca nu mi-a venit alocatia de cand am inceput anul. Trebuie sa ma duc undeva? Sa o ridic personal? Nu stiu, la vreun oficiu sau ceva din Ploiesti?
Vreau sa spun ca am ceva absente, dar imi iau scutire si mi le voi motiva.
Fundita!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu primești
(4) Tinerii prevăzuţi la alin. (3) care repetă anul şcolar nu beneficiază de alocaţie de stat, cu excepţia celor
care repetă din motive de sănătate, dovedite cu certificat medical

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu daca vei mai putea primi alocatie