| NoBodyOriginal a întrebat:

Am o intrebare. La scoala si examenul moto categoria A1 trebuie sa mergi cu echipamentul tau? Ma refer la casca, geaca, pantaloni, armura si tot ce iti mai trebuie.

Răspuns Câştigător
| Rosu_Cristian_2000 a răspuns:

Dacă practică ai făcut-o cu echipamentul școli nu trebuie să îți faci griji pentru că ți-l dă de acolo, dar îți recomand să îl ai la tine eventual...Bafta cu examenul...

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Trebuie sa mergi cu echipament, ca este al tau sau al altuia nu are importanta. In mpd sigur politia nu iti da echipament, poate il poti obtine de la scoala de conducere.

| Maripapaia a răspuns:

Eu am dat de carnet pentru motor AM in alta tara si toate echipamentele mi le-au dat ei. Nu prea stiu cum functioneaza in Romania dar nu mi se pare normal sa fie nevoie sa aduci TU toate lucrurile menționate. Tu plătești scoala la care înveți si ar trebui să îți ofere ei tot echipamentul.