| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU, am si eu o intrebare cu privire la ONJN. As dori sa deschid si eu un site ca "flashscore.ro" unde oamenii sa vina sa vada ce meciuri sunt astazi spre exemplu la fotbal unde vor avea posibilitatea sa analizeze diverse statistici legate de echipele in cauza, pe langa asta as dori sa afisez si niste cote pentru 1, x,2 dar doar atat, fara a avea posibilitatea sa parieze utilizatorul respectiv, doar analiza si atat. Intrebarea mea este, am nevoie de licenta de la ONJN pentru a face asta? Eu din cate stiu, licenta iti trebuie doar atunci cand iti deschizi o agentie nu un site cu statistici. Multumesc si astept raspunsurile dvs!

Răspuns Câştigător
| vasile2222 a răspuns:

Nu ai nevoie de nicio licenta. Ca nu pariaza pe site-ul tau.
Succes!