| DoBrOOO2001 a întrebat:

am și eu o întrebare legata de alocații. În iulie eu am făcut 18 ani fiind ultima luna când am luat alocația normal, în august am primit-o din nou. Niște prieteni mi-au zis ca a venit cu ceva o luna în urma sau ceva de genul. Și azi am făcut foaia pentru alocație. Mie o sa îmi vină gen luna viitoare alocația pe 2 luni sau pe 3 luni?

Răspuns Câştigător
| morfeo a răspuns:

Iti vine pe cate luni nu ai luat-o. Eu am depus dupa 4 luni in care nu am luat alocatie, dupa mi-a dat toti banii odata.

2 răspunsuri:
| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

O sa o primesti pe lunile pe care n-ai primit-o.

| motorsportskr a răspuns:

Dacă ai făcut cererea vei primi si pentru lunile trecute.