| AllexC a întrebat:

Am si eu o intrebare legata de transportul de tigari din Romania in Germania. Daca vin din Romania in Germania, cate tigari / pachete am voie sa iau cu mine pe avion?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maximum 800 de tigari: https://www.iatatravelcentre.com/......etails.htm

| Bizon95 a răspuns (pentru anonim_4396):

Link-ul nu merge

| anonim_4396 a răspuns (pentru Bizon95):

In orice caz, 800 de tigari, cauta si tu daca simti ca e nevoie

| Bizon95 a răspuns (pentru anonim_4396):

Vrei sa caut EU?!?
dar cum iti permiti nesimporcule?!? rolling on the floor

LA LENEA MEA... CUM ITI PERMITI?!? rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor