| Gabriel_Lespezeanu_2000 a întrebat:

am și eu o întrebare pentru cunoscători.
Deci eu sunt înscris la o școala de șoferi din Județul Botoșani, urmează să dau sala prin Octombrie, cu mine a mai făcut școala un băiat (cu același instructor) el dorește să plece din țară, se poate dacă este el de acord ca instructorul să ne schimbe programările între noi?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca voi sunteti de acord atunci si instructorul ar trebui sa fie de acord, nu vad ce l-ar interesa pe cine instruieste, asa ca vorbiti cu instructorul.