| Adytu93 a întrebat:

am si eu o problema daca imi puteti explica va rau in aprilie am cumparat o cartela de 6 euro electronica fara numar toate bune si frumoase doamana de acolo a spus ca e oferta cu Vodafone young cu CNP din buletin am dat buletinul sa imi bage oferta insa peste ceva tin luni de zile m-am trezit acasa cu diferite plicuri de la Vodafone cum ca am de plata o suma de bani a unui abonament pe numele meu am sunat acolo la Vodafone am explicat in principiu se rezolvase a mai trecut ceva timp o luna doua si ma tot strseaza o firma de recuperare ca am de plata am explicat ca e vina vodafonului de unde am cumparat cartela doamna de acolo a facut abonament fara voia mea am facut ceva cereri insa degeaba am explicat exact ce s-a intamplat am tot sunat la ei si nu vor sa inteleaga ca nu am nici o vina si practic m-am trezit cu un abonament fara voia mea acum o saptaman ma suna un domn de la top factory ca se la dau bani sa ma imprumut la prieteni eu nu am de gand sa le dau nici un ban astora pentru-ca nu e vina mea eu nu am vrut abonament si am si specificat dar aia a facut abonament ce ma sfatuiti sa fac? se poate intampla ceva daca nu le platesc

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna :)
Cred ca trebuie sa vorbesti neaparat cu un avocat.
Esti minor/ major?
http://www.tpu.ro/utilizator/scyw
Trimite-i un mesaj acestui user si te va indruma ce pasi ai de facut.
O zi buna :)

| Adytu93 explică:

Scuze pentru greseli am scris in graba