| Sergiu_Dreghici_1990 a întrebat:

am si eu o problema. Mi s-a ridicat dreptul de a conduce in Germania, permisul a fost retinut la politie pentru aproximativ 2-3 saptamani. Am pe cineva care imi poate trece masina in Austria ca sa pot conduce eu, statul german nu imi poate da dovada inlocuitoare pentru permis, nici ambasada, ce as putea face sa ajung in Romania cu masina? Multumesc mult pentru ajutor

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Iti iei sofer

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Există firmă de transport. Ți-o pune pe platformă și ți-o aduce.