| anonim_4396 a întrebat:

Astazi am fost in Decathlon cu inca un prieten sa ne uitam de o minge de fotbal, dar nici nu am intrat bine pe usa si ne intreaba acel domn de la paza daca avem 18 ani, noi avand 16. ne-a intrebat daca avem buletin si i am spus ca l am uitat acasa si a zis ca nu putem intra daca nu avem buletin la noi. Mi s-a mai intamplat asta de vreo 5 ori. Nu am facut nici o prostie in acel magazin sau ceva. Este legal? Ce ar trebui sa fac sa intru sa imi iau o minge? rolling on the floor

Răspuns Câştigător
| Plato a răspuns:

Da, este legal, este politica interna a magazinului. Minorii nu au voie neinsotiti.

3 răspunsuri:
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

N-am mai auzit asa ceva. Mergeti cu buletinele.

| debarasator63 a răspuns:

Am trait sa o aud si pe asta!

| Strudelscumpicukul4427 a răspuns:

Incearca sa furi. atunci nici nu trebuie sa ceri voie