| Adrian1555 a întrebat:

Salut TPU.
Azi am incercat 2-3 tentative de drifturi intr-o parcare retrasa dar fara sa imi iasa.
Ideea e ca nu stiu ce se poate intampla prin lege.
Pt ca am vazut cum un bodyguard din zona vb la telefon si se uita pe mine.
Specific ca drifturile n-au iesit si am incercat doar 2 min.

2 răspunsuri:
| Whitesnake99 a răspuns:

Frate ai 15 ani? Ce esti asa speriat de bombe? Esti in Romania pe bune, altii scapa cu milioane de euro furate si crime, violuri si o sa te salte fix pe tine ca te-ai dat cu masina intr-o parcare...Sunteti culmea pe bune

| FengYuZhi a răspuns:

Daca te prinde politia pe drumurile publice ca faci asta ramai fara permis. In parcarea supermaketurilor e interpretabila legea, unii zic ca e privata si faci ce vrei, altii ca e spatiu public si daca te prinde politia poti sa ramai fara permis. Totul e interpretabil si depinde de agentul respectiv.