| TheHeineken a întrebat:

ce acte/documente imi trebuie la expirarea buletinului?( P.S. am copie dupa actul casei+original,copie dupa certificatul de nastere+original, o taxa de 12 etc atat)

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Trebuie sa predai vechea CI si, daca esti casatorit, iti mai trebuie si certificatul de casatorie. De asemenea un timbru fiscal de 2 lei.

| KodrutZ a răspuns (pentru Ioandelasal):

Adica trebuie' sa calci pe acolo de vreo doua ori pe putin, right? Ca mie mi-a expirat luna asta si imi trebuie ca sa imi iau un card de la banca si naiba stie cind apuc sa ajung pe-acolo...

suntserios
| suntserios a răspuns:

Si proprietarul casei daca nu esti tu cumva