| anonim_4396 a întrebat:

Daca am implinit 18 ani si sunt la liceu mai primesc alocatie de sustinere a familiei?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Alocatia pentru sustinerea familiei este pentru familie si se primeste de catre capul familiei, daca sunt indeplinite conditiile. Daca familia ta a primit pana acum va primi si in continuare, atata timp cat tu esti la scoala. Banuiesc ca nu esti singur in familie.

| anonim_4396 explică (pentru Ioandelasal):

Nu sunt

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Alocatia este pentru tine nu pentru sustinerea familiei. Amuzant!

| anonim_4396 explică (pentru darrio2007):

Mai e acel "supliment", nu ma refeream la alocatia de elev