| anonim_4396 a întrebat:

Dupa declaratiile lui Iohannis privind asa zisa relaxare, nu am inteles un lucru, parcurile se deschid?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Asa se pare dupa declaratiile de ieri

| JicaContra a răspuns:

Da, parcurili se deschid, e relaxare... yeeee!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut! Deschiderea parcurilor a fost lasata la decizia autoritatilor locale, dupa cum decide Primarul sau Prefectura.

| flavius465 a răspuns:

Se vor deschide, doar ca va trebui sa respectam normele de protectie de pana acum, sa purtam masca, sa respectam distanta sociala etc.

| anonim_4396 explică (pentru flavius465):

Mda, nu toata lumea va purta masca si nu vor pastra nici distanta sociala, dupa doua luni de stat in casa va fi puhoi de lume pe strazi

| Adry05 a răspuns (pentru flavius465):

De ce să porți mască în parc? e spațiu deschis. porți în interior și în transport