| salbars213 a întrebat:

Era o postare pe Facebook, despre o anumita tema. Tocmai ce vazusem inainte un argument bine fondat impotriva ei. Cel care postase nu lasase autorul la final si nici nu a precizat ca si cum ar fi al ei. Iar eu am redistribuit-o iarasi, fara sa spun ca eu am scris-o sau ca am drepturi de autor. Iar un destept, s-a gasit sa spuna ca am facut un fals intelectual, fiindca a mai vazut o postare de gen.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mergi si delete ceea ce ai copiat si postat in numele tau.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Așa era în Evul Mediu înainte de apariția tiparului. Găseai o carte bună. făceai o copie de mână, și era a ta. Aici pe TPU, se emit nenumărate elucubrații ( recunosc că nici eu nu fac excepție) și printre ele câteva lucruri bune. Și se mai găsesc și deștepți să comenteze, ca la fotbal. Cui îi place, să rămână, cine nu, să se ducă. M-am gândit bine, eu vorbind cu mine însumi, oare de ce rămân eu pe aici. Am găsit un răspuns de premiul Gâgă. În țara proștilor, și Dăncilă poate ajunge președinte.

| unu3doi2trei1 a răspuns:

Editează postarea precizând că e preluat happy