| anonim_4396 a întrebat:

Inainte de a ma inscrie la scoala de soferi ce analize trebuie sa fac, si ce scoala de soferi imi recomandati din Gorj?

Răspuns Câştigător
| petre059 a răspuns:

Oftalmologie si ORL, restul nu sunt chiar importante dar trebuiesc facute, ai picat la primele 2, pa carnetlaughing

| anonim_4396 explică (pentru petre059):

Multumesc frate, dar de cat astea am nevoie sau mai trebuie si alte analize?

| petre059 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cel mai bine te invata instructorul, cam ce spaga trebuie sa dai si sa scapi de analize, el este cheia si cu analizele si cu testul psihologic, si cu politia laughing

| anonim_4396 explică (pentru petre059):

Sa speram daca sar mai putea ca ia arestat pe astia care se ocupa cu spaga din Tg Jiu.