| Thunder182 a întrebat:

Salut TPU! Întrebarea aceasta este pentru cei din Târgoviște.
Deci, veneam dinspre Pavcom. La sensul giratoriu de la Regal am mers înainte, iar la următorul sens am făcut dreapta si am trecut pe lângă parcul Mitropoliei. Problema este ca am trecut la cele doua semafoare de pana in intersecția aceea mare din cauza luminii soarelui care bătea foarte tare si astfel nu am reușit sa deosebesc culorile. Politie nu era, dar nu știu dacă erau sau nu camere. Sa ma aștept la amenda prin poștă? Daca da, in cat timp?
Dau funda.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai treci o data pe acolo si vezi daca sunt camere, desi nu cred ca ar trebui sa te ingrijorezi de amenzi.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu exista asa ceva in Romania...