| XYZ02 a întrebat:

mâine am examenul auto teoretic(sala), problema sta in felul următor.
Toate actele pe care le-am primit de la școala auto sunt pe buletinul de 14 ani pe care, bineînțeles, că nu îl mai am.Pot folosi noul buletin pentru a intra la examen?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sigur ca poti, nu s-au schimbat datele tale personale. De altfel singura schimbare este numarul cartii de identitate si data emiterii. Vei depune la dosar o copie a cartii de identitate actuale.

| GdX a răspuns:

Ai acelasi CNP, stai linistit.

| AlexElektro1987 a răspuns:

Da, normal ca pe acela nou il vei folosi pentru ca cel vechi a fost anulat, iar datele tale din buletin sunt aceleasi, s-a schimbat doar data de valabilitate a buletinului si seria si bineînțeles, poza.