| anonim_4396 a întrebat:

Mâine la 18 am prima oră de legislație pentru Scoala de soferi, Categoria B. Iar de data asta legislația se face online. Aveți idee cum se va proceda, cât vor ține aceste ore de legislație și pe ce durată? Încă o întrebare, este adevărat că la sfârșitul orelor de legislație se dă un test, iar dacă nu ai 22 puncte, nu vei trece la orele de condus?

1 răspuns:
| Werrich a răspuns:

Da, este adevărat, nu te mai scoate la condus dacă nu treci testul. Vorbesc din experienta.