| TheMLG a întrebat:

Mi-am facut cont pe paypal (site-ul original sunt sigur) mi-am pus cardul si totul a fost bine pana cand sa il verifice, atunci le-a dat o eroare. Am incercat si azi si tot la fel. Toate informatiile sunt corecte in afara de cod postal.(inainte nu a fost o problema pe nici un alt site).Ce are? Cum sa rezolv problema?

3 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

600155 Incearca cu acest cod!

| Brotacelul a răspuns:

Vezi ca problema sa nu fie chiar cardul. eu am reusit sa-mi fac cu un card de la transilvania. am incercat cu brd si ing (visa electron) si de fiecare data imi dadea eroare la verificare.

| TheMLG explică:

Tot Transilvania am si nu merge cu visa electron