| Vasilache_Ionut_1999 a întrebat:

Mi-am gasit un loc de munca la o statie carburant si as vrea sa stiu cum pot beneficia de decontare naveta. Este vorba de vreo 70 se km dus intors si ma deplasez la munca cu vehiculul personal.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eventual iti face reducere daca alimentezi acolo in rest ma insel

suntserios
| suntserios a răspuns:

Iti intrebi angajatorul daca ofera acest beneficiu... ma rog, trebuia sa intrebi inainte de angajare.

| antimulte a răspuns:

Discuti cu angajatorul, era bine daca transati problema asta de la inceput, sa fie stipulata in contract.

| Cornel1333 a răspuns:

Lucrezi in Romania?