| aaaaanonim a întrebat:

Poti vota in turul 2 daca nu ai votat in primul?

(mi-am pierdut buletinul si nu am avut posibilitatea de a vota, iar vineri am fost sa il refac si va fi eliberat in 10 zile lucratoare, la fix pentru turul 2)

Răspuns Câştigător
| katy a răspuns:

Bineinteles!

| aaaaanonim explică (pentru katy):

Multumesc mult!

4 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

Puteai sa votezi si in turul 1 daca stiai ca ti se poate elibera buletin temporar... PE LOC

sau daca JAVRELE NENOROCITE DE MILITIENI ti-ar fi spus, insa cum JAVRELE NENOROCITE DE MILITIENI sunt plini de lene, mai bine si-au tinut ciocul mic!

insa evident ca poti sa votezi direct in turul doi, ar fi un scandal monstru daca nu ai putea!