| Onlyr3nko a întrebat:

razboiul afecteaza Romania? Ma refer la Iran ca va ataca Sua si noi facem parte din NATO

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este foarte sigur ca Rusia si China n-o sa inceapa un razboi cu SUA si NATO pentru Iran.

9 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Iranul nu are cum sa atace SUA, la fel ca intr-un razboi conventional, avand in vedere distanta dintre cele doua. Tot ce pot si poate vor face sunt actiuni teroriste, direct sau prin organizatiile teroriste existente si pe care le pot influenta, inarma si sprijini financiar.
Se poate sa incerce asemenea actiuni si impotriva noastra si in acest sens ne pot afecta putin.

| Onlyr3nko explică (pentru Ioandelasal):

Ok, am intrebat pentru ca sunt putin ingrijorat happy

| Onlyr3nko explică (pentru Ioandelasal):

Vad multe stiri cum ca a inceput al III lea razboi mondial alta stire ca nu e razboi mondial nici nu stiu ce sa mai cred

| Ioandelasal a răspuns (pentru Onlyr3nko):

Sunt numai prostii, lansate de cei care vor sa faca valva si bagate in seama de cei neinformati.

| Onlyr3nko explică (pentru Ioandelasal):

Https://www.google.com/......akian.html Romania cred ca va fi inclusa si ea.

| Ioandelasal a răspuns (pentru Onlyr3nko):

Articolul confirma pe deplin ce am spus si eu. Sigur ca ar putea exista unele actiuni teroriste si impotriva Romaniei, mai ales a militarilor din Irak, dar de mica amploare.

| Onlyr3nko explică (pentru Ioandelasal):

Eu am in gand o frica ca se va sfarsi Romania vor da cu bombe, rusii cu chinezii se pun pentru iran lupta cred ca e deja pierduta, dupa acest raspuns inchid subiectul

| Ioandelasal a răspuns (pentru Onlyr3nko):

Este foarte sigur ca Rusia si China n-o sa inceapa un razboi cu SUA si NATO pentru Iran.

| DarthNiger a răspuns:

Frate m-ati tampit cu intrebarile astea despre razboi.

| Onlyr3nko explică:

Am mai vazut ca iran a abortat steagul rosu pentru prima data in istorie asta inseamna ca va fi rau?