| balamuc09 a întrebat:

sunt angajat si am un salariu brut de 1100 lei. Incepand cu 1 Septembrie salariul brut va fi de 1380 lei. Daca vreau sa imi depun preaviz de lichidare incepand cu data de 15 septembrie mai beneficiez de noul salariu brut de 1380 lei? Multumesc anticipat si dau si funda big grin

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

O sa beneficiezi de noul salariu doar pe perioda de la 1 septembrie si pana la desfacerea contractului individual de munca, respectiv pana la data expirarii perioadei de preaviz.