| Adri2000 a întrebat:

Vreau sa imi deschid o mică afacere și m-am gândit la un poligon de tir! De ce am nevoie pentru a îl putea deschide? Ce condiții trebuie să îndeplinesc? Multumesc!

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Citeste L.295/2004, rep. in 2014, cu md. si compl. ulterioare si normele de aplicare ale acesteia.
De asemenea pe internet sigur gasesti un site privind poligoanele de tir.

| siriusblack98 a răspuns:

Multe, foarte multe si nu stau eu sa le insir aici ca n-are rost. Le gasesti singur pe net daca vrei cu adevarat. https://lege5.ro/......todologica
Oricum, ti-ai gasit afacere pe ciuma asta de an nu gluma.