| CoSmYn12 a întrebat:

Vreau si eu un site cu chestionare auto, categoria B, dau funda.

Răspuns Câştigător
| IMC90 a răspuns:

Http://www.drpciv.ro/info-portal/changeLanguage.do?lang=ro

iti faci cont aici, fiindca este site-ul oficial al politiei. intrebarile din comert nu seamana cu cele de aici.

ideal ar fi sa-ti cumper cartea ''CODUL RUTIER'' de la editura National, fiindca acolo este fix legislatia si intrebarile care pot pica la examen. Daca citesti odata legislatia si faci toate testele + teste de pe drpciv, nu ai cum sa nu iei sala :)

Eu am luat-o zilele astea cu 23p si nu m-am stresat prea tare;))

| IMC90 a răspuns (pentru IMC90):

Am uitat sa precizez ca Testele online le poti face doar din Internet Explorer, din pacate sad O zi buna.

10 răspunsuri:
| ΔH a răspuns:

Pe google ti-e lene sa cauti, si vrei sa-ti cautam noi?

| Anytsa a răspuns (pentru Anytsa):

Trebuie sa iti faci cont, si in plus trebuie sa ai internet explorar ca daca nu nu merge. Si dai la servicii online dupa scrie ->Testare examen online si incepi.
Bafta

| dydy21 a răspuns:

Drpciv.ro iti faci cont, iar intrebarile sunt asemanatoare cu cele de la sala unele sunt chiar identice.

| Whatafy a răspuns:

Http://dli.ro/chestionare-auto/ - nu-mi trebuie funda, sper sa te ajute, la cine am dat site-ul pana acum, si-a luat permisul.

| NicoCom a răspuns:

Chestionare auto identice cu cele de la examen --->>>https://goo.gl/yvCGkw

| DriverForLifeNicu a răspuns:

Singura platforma de chestionare auto identice cu cele de la examen care nu necesita instalare --->>> https://s9.ro/1dxk
Promovare 100%