| Marioandrei2369 a întrebat:

Vara trecuta in 2018 aveam inca 14 ani, trebuia sa fac 15.Am avut o cearta cu un baiat de aproape 17 ani, i-am dat un pumn si i-am rupt maxilarul, dupa 6 luni a venit azi politia la mine sa-mi zica ca am dosar penal daca maicasa inainteaza, baiatul a primit 35-40 zile de spitalizare, oare care sunt consecintele si cum as putea sa scap? Dau funda

1 răspuns:
| Demidol a răspuns:

Nu scapi. Trebuie sa gandesti intotdeauna inainte de a actiona.