| M371n1s7 a întrebat:

Vreau sa ma apuc de permis pentru A2 si as vrea si eu sa stiu daca pot sa ma apuc acum..suntem la jumatatea toamne si o sa vina iarna..si as vrea sa stiu daca se poate face in sezonul asta? Multumesc.

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este mult mai greu toamna sau iarna, parerea mea este sa astepti pana la primavara.

| M371n1s7 explică (pentru Ioandelasal):

Nu ma intereseaza cum e. Evreau doar sa stiu daca se poate sa faci si toamna sau iarna.

| Ioandelasal a răspuns (pentru M371n1s7):

Se poate, vezi ce face scoala de conducere.

| Xelon a răspuns:

Se poate dar sfatul meu este sa nu te grăbește si sa aștepți primăvara eu am facut a1 toamna si a fost foarte greu.