| Assuky a întrebat:

Salut, vreau sa ma duc sa-mi ridic numerele de la mașină (tocmai ce le-am schimbat), numerele le ridic din Târgoviște, este irelevant de unde dar, am zis sa si scriu, in fine si vreau sa ma duc cu un prieten, imi puteti spune ce trebuie sa fac, sa nu luam amenda din cauza coronavirus lui? Știu ca trebuie sa avem amândoi masca, mănuși etc. De igiena si eu in declarație ca ma duc sa-mi ridic numerele de la politie, însă nu știu daca el poate sa meargă, ce sa scrie in declarație ca ma duce pe mine sa ridic numerele si traseul sau?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Tu poti sa te duci, doar ca nu ti le da nimeni mai mult ca sigur ca nu lucreaza.

2 răspunsuri:
| Digikey a răspuns:

Ar trebui sa fii sigur ca mai lucreaza cei de la politie cu publicul.